Agencja reklamowa Grafmax

Nasza działalności skupia się głównie na tworzeniu stron www, portali i sklepów internetowych, tworzeniem identyfikacji wizualnej, projektowaniem materiałów reklamowych takich jak ulotki, katalogi i broszury czy plakaty. Wyróżnia nas kompleksowość podejmowanych działań. Na potrzeby projektu dobieramy odpowiedni zestaw usług, tak aby spełniał on ustalone założenia.

Największą zaletą naszej firmy jest duża elastyczność pracy. Nasze biuro mieści się we Wrocławiu,  jednak dzięki zdalnej współpracy obsługujemy klientów z całej Polski oraz Anglii, Holandii i Norwegii. Realizujemy projekty od najprostszych wizytówek po zaawansowane portale internetowe. Nie ma dla nasz rzeczy niemożliwych z zakresu reklamy.

Nad każdym Państwa projektem czuwa indywidualnie przydzielony opiekun, który na bieżąco informuje o postępach prac oraz zawsze pomaga wybrać optymalne rozwiązanie dla Państwa firmy. Dla nas najważniejszy jest klient, dlatego zapewniamy indywidualną obsługę, realizowaną w poszczególnych etapach.

Etapy prac:

  1. Analiza potrzeb klienta – jest to jedna z najważniejszych czynności, która sprawia, że klient otrzyma projekt zgodny z wymaganiami. Podczas spotkania, przeprowadzamy bardzo szczegółowe wywiady, mające na celu stworzenie konkretnych planów i założeń projektowych.
  2. Koncepcja projektu – po zapoznaniu się z Państwa potrzebami tworzymy koncepcję projektu, nakreślając jego najważniejsze aspekty oraz konsultujemy z klientem wszelkie pomysły.
  3. Projektowanie – po dopracowaniu koncepcji, rozpoczynamy etap właściwego projektowania. Na bieżąco informujemy o etapach wykonywanych prac, dokonujemy sugerowanych zmian, doprowadzając do pełnego zadowolenia z końcowego efektu.
  4. Wdrożenie / Produkcja – po etapie projektowania, w zależności od wcześniejszych ustaleń, pliki graficzne zostają przekazane klientowi, lub przesłane je do drukarni. Jeżeli zlecenie związane jest z tworzeniem stron internetowych, projekt kierowany jest do wdrażania i optymalizacji. 5. Testowanie / kontrola jakości – ten etap prac gwarantuje, że gotowe projekty będą spełniały najwyższe wymagania co do jakości druku i wykonania, a strony i serwisy internetowe będą działały bezbłędnie
  5. Finalizacja – po zakończeniu praz i sprawdzeniu przez Państwa wszystkich materiałów, następuje finalizacja zlecenia oraz końcowe rozliczenie.

Potrzebujesz wyceny lub szczegółowej oferty?

Formularz wyceny

Uzupełnij

Umów się na spotkanie

Kontakt

Zadzwoń do nas

Kontakt

Formularz wyceny

Czy masz wstępnie ustalony budżet dany projekt?


Formularz kontaktowy